„Słoik logopedycznych głosek”
2026-04-30
W kwietniu w naszej szkole odbył się konkurs logopedyczny dla przedszkolaków pt. „Słoik logopedycznych głosek”. Inicjatywa miała na celu rozwijanie umiejętności językowych najmłodszych poprzez kreatywną zabawę oraz zachęcenie dzieci do ćwiczeń poprawnej wymowy.
Przedszkolaki wykazały się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością, przygotowując piękne, starannie ozdobione słoiki wypełnione różnorodnymi głoskami. Każda praca była wyjątkowa!
Wysiłek i kreatywność uczestników zostały docenione, a ich osiągnięcia nagrodzone.
Wyniki konkursu:
I miejsce ex aequo:
Amelia Węgrzyn, Dariusz Obara
II miejsce ex aequo:
Zofia Jarosz, Szymon Kita,
III miejsce:
Katarzyna Pila
Wyróżnienie:
Fabian Jędrzejczyk, Amelia Prorok, Szymon Prorok, Marcelina Tomasiewicz, Alan Witek.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom!
Kinga Książek
Logopeda