Podsumowanie akcji "Góra Grosza"
2026-04-24

W naszej szkole po raz kolejny przeprowadzono akcję ,,Góra Grosza”. Celem XXVI edycji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski.
Koordynatorem akcji w budynku przy ul Mickiewicza 1 były : s. Małgorzata Zima oraz p. Kinga Książek. Serdecznie dziękujemy im za pomoc i zaangażowanie.
W obu budynkach zebrano łącznie kwotę 1261,57 zł. Zebrane monety ważyły ponad 25kg.
Dziękujemy wszystkim za wsparcie i okazane dobro.
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu