Baw się razem z nami
2026-05-07
W dniu 7.05.2026r. odbyły się w Łękach Górnych gminne eliminacje zawodów „Baw się razem z nami” dla klas I–III, w których wzięło udział 8 szkół podstawowych z gminy Pilzno.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Krogulski Fabian 2A.i, Florian Tymon 2A.i, Prorok Nadia 2A.i, Ziaja Zofia 2A.i, Oprządek Bazyli 2B, Strączek Nikola 2B, Burek Antoni 2C.i , Mądro Faustyna 2D, Szczeklik Marcel 2D, Szynal Aleksandra 2D, Pociask Gabriel 2E, Potwora Lena 2E.
Nasza drużyna spisała się znakomicie, zdobywając 2 miejsce.
Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w 7 konkurencjach sportowych, wykazując się szybkością, sprawnością i doskonałą współpracą.
Wszyscy zawodnicy dopingowali się nawzajem i przestrzegali zasad fair play. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. To był dzień pełen radości, sportowych emocji i wspólnej zabawy.
Gratulujemy!